IMG_7552.JPG

Rojst Borowinowy Las

Łowiąc ryby nad prywatnym stawem w Krawczykach trafiłem bosą stopą na torfowe podłoże. Analiza geologiczna potwierdziła przypuszczenia - teren leży na borowinowych złożach. Ich niezwykłe właściwości zdrowotne zainspirowały moją rodzinę, aby stworzyć tu miejsce sprzyjające relaksowi, zdrowi i urodzie.

Tuż przy granicy z Obwodem Kaliningradzkim, pośród warmińskich bezdroży stworzyli wyjątkowy azyl dla dorosłych - pensjonat Rojst. Inspiracją do otwarcia rodzinnego biznesu było odkrycie tuż przy domu borowinowych złóż. - Ten naturalny surowiec znany ze swoich cudownych właściwości prozdrowotnych wykorzystujemy w tutejszym SPA - tłumaczy Piotr Chadaj, współwłaściciel pensjonatu Rojst Borowinowy Las. - To unikalny rodzaj torfu borowinowego, badany w laboratoriach i akredytowany, a więc o sprawdzonej jakości i działaniu.

Określenie Rojst oznaczającego podmokłe tereny używali nasi dziadkowie, którzy po wojnie trafili na Mazury z Wilna. Otworzyliśmy tu rodzinny biznes, który bazuje na tym naturalnym surowcu znanym ze swoich cudownych właściwości prozdrowotnych od wieków. Nasz klimatyczny dom z czerwonej cegły świetnie wpisuje się w sielski krajobraz. Posiadamy 5 komfortowych pokoi z łazienkami oraz salon z kominkiem. Pomieszczenia wypełnia rustykalne wyposażenie, tworzone częściowo z rozbiórkowego drewna starych pruskich budynków gospodarczych. 

Połączyliśmy nasz rodzinny potencjał. Ja z żoną zajmujemy się pensjonatem i gastronomią bazując na lokalnych produktach. Córka jest kosmetologiem a syn fizjoterapeutą. Stworzyliśmy kompleksowe miejsce, które pozwala naszym gościom oderwać się od codzienności i nabrać sił. Oceny internautów są najlepszą recenzją tego miejsca. Same najwyższe oceny za atmosferę, miejsce oraz jedzenie sprawia, że goście chcą do nas wracać.

IMG_7573.JPG

Właściciele

Agnieszka i Piotr

Szczęśliwe małżeństwo z długoletnim stażem. Jesteśmy odpowiedzialni za wszystkich gości oraz kuchnię.

05Rojstm.jpg

Strefa SPA

Karolina

Nasz córka jest kosmetologiem. Współodpowiedzialna za strefę SPA. Zajmuje się zabiegami upiększającymi.

269955271_693813711645225_2700051510956333155_n.jpg

Strefa SPA

Marcin

Syn jest certyfikowanym masażystą. Wraz z Karoliną jest współodpowiedzialny za strefę SPA.