top of page
Rojst w lecie

Tuż przy granicy z Obwodem Kaliningradzkim, pośród warmińskich bezdroży stworzyli wyjątkowy azyl dla dorosłych - pensjonat Rojst. Inspiracją do otwarcia rodzinnego biznesu było odkrycie tuż przy domu borowinowych złóż. - Ten naturalny surowiec znany ze swoich cudownych właściwości prozdrowotnych wykorzystujemy w tutejszym SPA - tłumaczy Piotr Chadaj, współwłaściciel pensjonatu Rojst Borowinowy Las. - To unikalny rodzaj torfu borowinowego, badany w laboratoriach i akredytowany, a więc o sprawdzonej jakości i działaniu.

Określenie Rojst oznaczającego podmokłe tereny używali nasi dziadkowie, którzy po wojnie trafili na Mazury z Wilna. Otworzyliśmy tu rodzinny biznes, który bazuje na tym naturalnym surowcu znanym ze swoich cudownych właściwości prozdrowotnych od wieków. Nasz klimatyczny dom z czerwonej cegły świetnie wpisuje się w sielski krajobraz. Posiadamy 5 komfortowych pokoi z łazienkami oraz salon z kominkiem. Pomieszczenia wypełnia rustykalne wyposażenie, tworzone częściowo z rozbiórkowego drewna starych pruskich budynków gospodarczych. 

Połączyliśmy nasz rodzinny potencjał. Ja z żoną zajmujemy się pensjonatem i gastronomią bazując na lokalnych produktach. Córka jest kosmetologiem a syn fizjoterapeutą. Stworzyliśmy kompleksowe miejsce, które pozwala naszym gościom oderwać się od codzienności i nabrać sił. Oceny internautów są najlepszą recenzją tego miejsca. Same najwyższe oceny za atmosferę, miejsce oraz jedzenie sprawia, że goście chcą do nas wracać.

Rojst Borowinowy Las

Łowiąc ryby nad prywatnym stawem w Krawczykach trafiłem bosą stopą na torfowe podłoże. Analiza geologiczna potwierdziła przypuszczenia - teren leży na borowinowych złożach. Ich niezwykłe właściwości zdrowotne zainspirowały moją rodzinę, aby stworzyć tu miejsce sprzyjające relaksowi, zdrowiu i urodzie.

Gospodarze

Właściciele

Agnieszka i Piotr

Szczęśliwe małżeństwo z długoletnim stażem. Jesteśmy odpowiedzialni za wszystkich gości oraz kuchnię.

Kosmetolożka

Strefa SPA

Karolina

Nasz córka jest kosmetologiem. Współodpowiedzialna za strefę SPA. Zajmuje się zabiegami upiększającymi.

Masażysta

Strefa SPA

Marcin

Syn jest certyfikowanym masażystą. Wraz z Karoliną jest współodpowiedzialny za strefę SPA.

bottom of page