top of page
Image by Diana Polekhina

Strefa SPA

Pozwól sobie na relaks, na który zasługujesz. Ciągła praca, niepoprawna pozycja ciała oraz stres to czynniki, które negatywnie wpływa na Twoje samopoczucie oraz uczucie ciągłego zmęczenia. Nie musisz być naszym gościem, aby skorzystać ze strefy SPA. Zrób sobie dzień SPA lub samodzielnie wybierz zabiegi, z których chciałabyś skorzystać. Nasz zespół zrobi wszystko, aby każdy wyszedł od nas zadowolony. Zapisz się na zabiegi lub podaruj bliskiej osobie VOUCHER na wybrane zabiegi.

W SPA pod okiem kosmetolożki i masażysty - dzieci Piotra, można oderwać się od codzienności i nabrać sił. Borowinowe kąpiele służą odnowie biologicznej i rehabilitacji, prowadzą do lepszego dotlenienia i odżywienia tkanek, a także przyspieszenia przemiany materii. Są wykorzystywane m.in. w leczeniu schorzeń narządu ruchu. W ofercie także lecznicze, relaksujące masaże, okłady i zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało. Seanse w saunie fińskiej z drewnianych bali wzbogacane są o aromaterapię, która poprawia kondycję i nastrój. Pobyt w pensjonacie pozwala odciąć się od miejskiego zgiełku i stresu wśród dzikiej natury, podreperować zdrowie i odmłodzić ciało.

Jedną z najbardziej oczywistych zalet masażu jest jego zdolność do rozluźnienia tkanki mięśniowej i zmniejszenia obrzęku, co zmniejsza nacisk wywierany na nerwy i zwiększa elastyczność mięśni.

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało mają na celu ujędrnianie ciała, wyszczuplanie, redukcję cellulitu, a także zmniejszenie widoczności blizn i rozstępów.​

Masaże autorskie

Nasze autorskie masaże ma wszystkie właściwości jak inne masaże lecz my wykorzystujemy również zioła oraz gorące świece. Mieszankę ziół wmasowujemy w ciało, dzięki czemu czujemy się rozgrzani i orzeźwieni.

Wzrost ciepłoty ciała przyspiesza krążenie krwi, dzięki czemu organy pracują lepiej, krew dostarczana jest do kończyn, serce przyspiesza. Z tego powodu zabiegi w saunie fińskiej wskazane są przy zaburzeniach krążenia obwodowego i niedokrwistości.

IMG_9793.JPG

Ewelina

Duży wachlarz zabiegów zarówno na ciało jak i na twarz, wieczór kąpieli borowinowej lub dzień sauny sprawiły, że czułam się dopieszczona w każdym calu (...)

bottom of page