image5.jpeg

Nasze oferty

Przedstawiamy Państwu pakiety pobytu stworzone na specjale okazje. Znajdziecie tutaj ofertę na pobyt w wakacje jak i pobyt w święta. Wszystkie pakiety są przecenione w porównaniu to standardowego pobytu.

IMG_7552.JPG

Borowinowy wypoczynek

Ucieknij na odmładzające wakacje z dala od zgiełku współczesnego życia i ciesz się kilkoma dniami czystego odprężenia i relaksu w dawnych Prusach Wschodnich...

wielkanoc.jpg

Wielkanoc

Wybierz się z rodziną w te święta z dala od miasta. W Rojst zapewnimy wam masę atrakcji oraz pełne wyżywienia o które nie musicie się martwić. Poznaj naszą ofertę.

pexels-monstera-5874734.jpg

Walentynki

Spędź ten wyjątkowy czas ze swoją drugą połówką w naszej strefie SPA. Stres i zmęczenie to tylko niektóre objawy które powinno się łagodzić masażami...

tlo_maj.png

Majówka

Jeśli chcesz spędzić ten czas z dala od tłumów turystów oraz nie chcesz się niczym martwić to świetnie trafiłeś/aś. Rojst to miejsce w samym centrum natury z dala od ludzi i miast.

09Rojstm(1).jpg

Dzień kobiet

Pozwól sobie na przyjemność, której nie doświadczasz na co dzień. W ten wyjątkowy dzień zapewnimy wam masaż oraz peeling. Na zakończenie podamy prosecco oraz słodki poczęstunek.

DSC_3628.jpg

Boże ciało

Boże ciało to świetny czas na spędzeniu go z bliskimi i odpocząć od codziennych obowiązków. Jeśli chcesz spędzić ten czas z dala od tłumów to świetnie trafiłeś/aś.

sylwek.jpg

Borowinowa jesień

Sielski weekend z jogą

Sylwester w Rojst

święta.jpg

Święta w Rojst