top of page
IMG_9783.JPG

Atrakcje

Nie pozwalamy naszym gościom się nudzić. Wiem, że nasi goście chcą się zrelaksować lub aktywnie spędzić czas dlatego z myślą o was przygotowaliśmy atrakcje. Oczywiście niektóre atrakcje są dostępne w wybranych porach roku lecz to nie problem, ponieważ w zanadrzu posiadamy jeszcze inne.

Rzeka Łyna

Spływy kajakowe

W swojej ofercie posiadamy spływy kajakowe po rzece Łyna. Dowozimy naszym busem gości do miejsca spływu. Nie musicie się o nic martwić, wszystko zapewniamy oraz tłumaczymy.

Green Velo

Do dyspozycji gości posiadamy rowery. Obok nas przebiega trasa rowerowa Green Velo. Przebiega ona przez 5 województw i liczy ponad 2000 kilometrów. Idealna atrakcja dla osób lubiących aktywnie spędzić czas.

Cena: 60 zł/doba

Trasa Green Velo
Sauna w Rojst

Sauna

Całoroczna sauna fińska (sucha). Korzystanie z sauny polecane jest przy zaburzeniach krążenia obwodowego i niedokrwistości.

Cena: 70 zł za 3h / osoba

Strefa SPA

Jedna z największych zalet jaka odróżnia nas od zwyczajnej agroturystyki. W naszej strefie SPA posiadamy wiele zabiegów wykorzystujące naturalne złoża borowiny występujące na tych terenach.

Wanny do kąpieli borowinowych
Kościół św. Brunona

Bartoszyce

To 20 tys. miasto, założone w XIII wieku jest położone tylko 20 km od nas. Kamienna baby, brama lidzbarska czy stary rynek to tylko niektóre rzeczy warte zobaczenia. Możecie również odwiedzić restauracje na starym rynku lub kupić pamiątki.

Barcja

Krawczyki, jak i pobliskie okolice należały niegdyś do Barcji, czyli historycznej krainy na Prusach Wschodnich. Więcej o historii tych terenów możecie przeczytać tutaj.

Wieś w okolicach Bartoszyc
bottom of page