top of page
10Rojstm.jpg

Dzień kobiet w SPA

Twój wymarzony Dzień Kobiet w Rojście Borowinowy Las na Warmi.

Odpocznij w pensjonacie Rojst i SPA na  Warmi  wraz ze swoją przyjaciółką, siostrą, mamą, teściową lub inną bliską Ci kobietą. Dzień Kobiet to wSPAniała ku temu okazja! W ramach pakietu czeka Cię zabieg na twarz, relaks w strefie SPA, smaczne jedzenie i piękne okoliczności warmińskiej przyrody. Błogie wspomnienie zostanie z Tobą na długo po powrocie do codzienności.

890 zł / osoba | Koszt całego pobytu

Strefa SPA

Do zabiegów stosujemy unikalny rodzaj torfu borowinowego, pochodzącego z naturalnych złóż znajdujących się koło naszego domu (badanych w laboratoriach akredytowanych - możecie być spokojni, że nie jest to zwykłe błocko!). Kąpiele, będące podstawą odnowy biologicznej i rehabilitacji prowadzą do lepszego dotlenienia i odżywienia tkanek, a także przyśpieszenie przemiany materii. Borowiny są wykorzystywane w leczeniu chorób ginekologicznych oraz w leczeniu schorzeń narządu ruchu.

 

Oferujemy także pakiet leczniczych i relaksujących masaży i zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało oraz seanse w saunie fińskiej, która rekomendowana jest osobom z problemami mięśniowymi oraz astmą oskrzelową. Sauna jest fenomenem, bo budowaliśmy ją zgodnie z fińską sztuką z drewnianych bali. Seanse w saunie wzbogacamy o aromaterapię, która przyczyni się do poprawy kondycji oraz dostarczy dodatkowych wrażeń podczas relaksu.

09Rojstm(1).jpg

Kuchnia w Rojst

Przygotowujemy Wam syte śniadania w formie szwedzkiego stołu oraz obiadokolacje, które serwujemy do stolika. W trakcie dnia w porze lunchu podajemy zupę. Staramy się przygotowywać posiłki z lokalnych produktów, a w sezonie wykorzystywać warzywa z własnego ogródka. Bazujemy na dostawach od naszych zaprzyjaźnionych hodowców i okolicznych rolników.

 

Jeżeli cierpisz na jakąkolwiek nietolerancję pokarmową, nie jesz mięsa lub glutenu - daj nam znać, żadne diety nam nie straszne. Przygotujemy posiłki z myślą o Twoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Mamy w ofercie wina oraz regionalne piwa ze stajni Kormoran.

restauracja.jpg

Program pobytu

PIĄTEK 04.03.22
W tym dniu czekamy na Was z obiadokolacją(ok. godz. 18:00).

SOBOTA 05.03.22
9:00-10:30 - śniadanie (w formie bufetu)
11:00-13:00 - w tych godzinach mogą się odbywać kąpiele borowinowe, okłady borowinowe, oraz zabiegi w strefie SPA.
13:00 - lunch w formie zupy.
14:00-16:00- proponujemy spacer po okolicy lub słodkie lenistwo. w tych godzinach mogą się odbywać kąpiele borowinowe, okłady borowinowe, zabiegi oraz masaże w SPA
17:00 19:00-obiadokolacja
19:00-strefa SPA, turnieje bilardowe, piłkarzyki, gry planszowe

NIEDZIELA 06.03.22
9:00-10:30 - śniadanie w formie bufetu.

W pakiecie doba przedłużona do godziny 15.00.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń 502 260 201

bottom of page