top of page
Masaż relaksacyjny

MASAŻ

Masaże to jedna z najstarszych form terapii i odprężenia. Profesjonalny masaż pozytywnie wpływa na naskórek, skórę właściwą i muskulaturę oraz orzeźwia fizycznie i duchowo.

Aby zmaksymalizować efekty, techniki te można łączyć. W zależności od intensywności masażu można uzyskać szereg korzyści: zwiększony przepływ krwi i limfy, odmłodzenie organizmu, zmniejszenie celulitu, złagodzenie lub wyeliminowanie bólu lub napięcia mięśni i stawów, wzmocnienie układu odpornościowego, poprawa w stanie psycho-emocjonalnym i wiele więcej. Po masażu odbiorca czuje się „odrodzony”: zarówno w cudownym nastroju, jak i doładowany fizycznie i emocjonalnie!

Jeśli chcesz się zrelaksować i odstresować, oto kilka zabiegów, które możesz wypróbować.

Relaksujące doświadczenia SPA

Masaż klasyczny

Stosowany jako forma relaksu jak i również w celu leczniczym. Masaż klasyczny redukuje napięcie mięśniowe, stres, bóle kostno-stawowe, przewlekłe bóle głowy.

Cennik:

 • Masaż klasyczny całego ciała - 45 min, 180 zł

 • Masaż klasyczny częściowy - 20 min, 150 zł

Drenaż limfatyczny

Polega na wykonywaniu okrężnych, delikatnych ruchów w kierunku przepływu limfy. Masaż ten pobudza układ limfatyczny, działa relaksująco. Zalecany szczególnie osobom borykających się z obrzędami limfatycznymi.

Cennik:

 • Drenaż limfatyczny - 50 min, 150 zł

Masaż tkanek głębokich

Jest formą terapii tkanek miękkich, wykonywany naciskiem dłoni, pięści i przedramion. Zalecany osobom z przewlekłymi bólami głowy, rwą kulszowa, po urazach.

Cennik:

Masaż tkanek głębokich - 45 min, 180 zł

Masaż relaksacyjny

Masaż ten jest odpowiedni niemal dla każdego, wprowadza pacjenta w stan głębokiego relaksu. Idealny dla osób cierpiących na przewlekły stres, potrzebujących wyciszenia. Sprawdza się również po ciężkim wysiłku fizycznym.

Cennik:

Masaż relaksacyjny - 45 min, 180zł

Masaż leczniczy

Forma terapii przynosząca ulgę osobom odczuwającym ból w okolicach kręgosłupa, ramion, kończyn dolnych. Technika masażu zbliżona jest to masażu klasycznego, jednak uwzględnia on głównie miejsca zmienione chorobowo.

Cennik:

Masaż leczniczy - 45 min, 180 zł

Masaż leczniczy relaksacyjny - 90 min, 290 zł

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Zabieg, który korzystnie wpływa na stan skory, pobudza krążenie, a wiec tym samym spłyca zmarszczki, redukuje obrzęki twarzy i szyi. Wykonywany regularnie pomaga ujędrnić skore, zwiększyć jej elastyczność. Odpowiedni dla każdego rodzaju cery, z wyjątkiem cer z aktywnymi zmianami trądzikowymi.

Cennik:

Masaż twarzy, szyi i dekoltu - 20-30 min, 100 zł

Masaż antycellulitowy

Celem masażu jest wymodelowanie ciała klienta, głównie obszarów z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Masaż ten jest intensywny, polega na wykonaniu silnych, dynamicznych ruchów rak. Rozbija podskórna tkankę tłuszczowa, polepsza ukrwienie skory. Zalecany osobom które są w trakcie odchudzania.

Cennik:

Masaż antycellulitowy - 60 min, 250 zł

Masaże autorskie Organique

​Cennik:

 • Ziołowe przebudzenie - 80 min, 250 zł

 • Magia dotyku (masaż gorącą świecą) - 40 min, 150 zł

Zabiegi na ciało

OCZYSZCZAJĄCE

Ceremonia Hammam

Zabieg głęboko oczyszczający wykonywany przy pomocy złuszczającej rękawicy Kessa. Detoksykuje organizm, działa silnie wygładzająco. Odpowiedni do każdego rodzaju skory.

Cennik:

 • Ceremonia Hammam - 60 min, 250 zł

REGENERUJĄCE

Mleczna odnowa

Zabieg łagodzący, silnie nawilżający, o zapachu koziego mlecza i owocu liczi. Dzięki składnikom aktywnym przynosi ukojenie skórze wrażliwej, podrażnionej, suchej, wymagającej regeneracji.

Cennik:

 • Mleczna odnowa - 80 min, 260 zł

PRZECIWSTARZENIOWE

Luksusowe odmłodzenie

Zabieg wygładzający o wyjątkowym, ekskluzywnym zapachu, pozostawiający skore idealnie gładką i rozświetloną. Dedykowany skórze dojrzałej, z pierwszymi oznakami starzenia, pozbawionej blasku.

Cennik:

 • Luksusowe odmłodzenie : 120 min, 270 zł

UJĘDRNIAJĄCE

Kawowe pobudzenie

Zabieg wyszczuplający, antycellulitowy o kawowym aromacie i poprawiająca krążenie guaraną. Stworzony z myślą o skórze wiotkiej, pozbawionej jędrności. Wspomaga walkę z cellulitem, spalanie tkanki tłuszczowej.

Cennik:

 • Kawowe pobudzenie - 80 min, 260 zł

NAWILŻAJĄCE

Kwiatowe otulenie

Zabieg aromatyczny, intensywnie nawilżający i regenerujący. Główną nutą zapachową jest czarna orchidea.

Cennik:

 • Kwiatowe otulenie - 60-90 min, 240 zł

Zabiegi na twarz

PRZECIWSTARZENIOWE

Zabieg przeciwstarzeniowy

Zabieg polegający na wykonaniu stymulującego masażu twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki nałożeniu na skore nawilżające maski i wykończeniu zabiegu kremem dyniowy skóra pacjenta pozostaje napięta, nawilżona i odprężona. Dedykowany skórom dojrzałym, suchym i wrażliwym.

Cennik:

 • Przeciwstarzeniowy - 80 min, 250 zł

NAWILŻAJĄCE

Aqua performance

Zabieg głęboko nawilżający, przynoszący ulgę skórze suchej, odwodnionej, podrażnionej. Składniki kosmetyków zabiegowych chronią i nawilżają skórę, zapobiegają powstawaniu zmarszczek spowodowanych niedoborem wilgoci.

Cennik:

 • Aqua performance - 60-80 min, 250 zł

OCZYSZCZAJĄCE

Pure destiny line

Zabieg oczyszczający, normalizujący, przeznaczony dla cer tłustych, mieszanych, skłonnych do trądziku. Po zabiegu skóra jest dogłębnie oczyszczona, zregenerowana, zmiany zapalne są wyraźnie złagodzone.

Cennik:

 • Pure destiny line - 60-80 min, 250 zł

ŁAGODZĄCE

Rose Solution Line

Wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, zmniejsza rumień, łagodzi stany zapalne. Skóra po zabiegu jest jaśniejsza, wzmocniona, mniej zaczerwieniona.

Cennik:

 • Rose solution line - 60-80 min, 250 zł

10-(5)A.jpg
Ostatnie posty
bottom of page